Zagłosuj na najlepsze książki historyczne 2021!

25 stycznia 2022 rozpoczyna się głosowanie Internautów w konkursie i plebiscycie "Historia zebrana - najlepsze książki historyczne 2021". 

 

W naszym konkursie zagłosować możesz w okresie 25 stycznia 2022 - 7 lutego 2022.

 

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy zarejestrowany w polskiej sieci komórkowej. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

 

Osoby, które chciałyby zagłosować spoza granic Polski, lecz system im na to nie pozwoli, prosimy o przesłanie maila z tytułami książek oraz podaniem własnego imienia i nazwiska, numeru telefonu, jak również miejscowosci i kraju na adres pr@wwpol.com

 

Zliczamy tylko potwierdzone głosy. 

zobacz wyniki


Administratorem danych osobowych jest P.P.U.H W&W Polak Wacław. z siedzibą w Katowicach, ul. Krótka 26/2 oraz Michał Swigon PROMOHISTORIA z siedziba w Warszawie, ul. Kożmiana 2/89. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy głosowaniu jest weryfikacja głosu (Regulamin).

Dane z formularza mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu potwierdzenia głosu (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.